Distributor značky

Vítejte na našich stránkách Flow-fitness.cz ,které provozujeme jakožto autorizovaný distributor značky pro českou a slovenskou republiku. Jsme tým odborníků s 15 lety praxe a naší snahou je poskytnout vám dostatek informací o kardio trenažérech a silových strojích značky Flow fitness, pomoci vám s jejich výběrem a zajistit dodávku strojů až k vám k vaší plné spokojenosti. Postaráme se o případný servis, či dodávky náhradních dílů do budoucna. 

Pro naše velkobchodní B2B partnery nabízíme rychlé dodávky zboží, disponujeme rozsáhlými skladovými prostory s širokým sortimentem značky Flow fitness. Dodávky tedy probíhají rychle a bez zbytečných odkladů. 

 

Flow Fitness
Značkový eshop Flow Fitness

Holandská značka Flow Fitness patří již několik desetiletí k tradičním výrobcům cardio trenažérů a fitness strojů po celém světě. Produkty této značky prochází před uvedením na trh řadou testů a vy tak máte jistotu, že za své peníze dostanete funkční a spolehlivý výrobek.

Dodávaný sortiment značky Flow Fitness  dobře známe, naší snahou je spolu se zákazníky vždy najít optimální řešení jejich požadavku s ohledem na daný účel či vytyčený cíl.

SkladDF1
Zboží skladem, rychlé dodávky

Nabízené zboží máme přímo na našich skladech, díky čemuž se zbytečně neprotahuje expedice zboží a zákazník jej obdrží v co nejkratším termínu. Týká se to jak trenažérů tak i veškerého příslušenství.

Většina objednávek bez montáže je expedována ještě v den objednání zákazníkem. Před vlastní expedicí stroje je zákazník ještě telefonicky kontaktován.

servis, doručení
Doprava, servis a náhradní díly

Dopravu vybraných trenažérů Flow Fitness zajišťujeme po celé ČR a Slovenské republice

Součástí dodávky je česká dokumentace ke složení trenažéru i jeho obsluze a pokyny pro údržbu zaručující bezproblémové užívání trenažérů Flow Fitness.

Po vzájemné domluvě je k dispozici záruční i pozáruční servis, náhradní díly jsou zpravidla dostupné  i po záruční době.Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací