Proč trenažéry Nordictrack?

nordictrackAmerická značka NordicTrack je zastoupená ve více jak 60 zemích světa a patří do známé skupiny ICON fitness, největšího světového výrobce domácího fitness vybavení. Ta je už 30 let je synonymem kvality, špičkových moderních technologií a jedinečného zážitku ze cvičení. Naše značka se zabývá především kardio sortimentem jako jsou rotopedy, veslovací a běžecké trenažéry apod., nicméně nabízí i silový sortiment v podobě posilovacích strojů apod. Tato značka si zakládá především na kvalitě svých produktů a zkušenostech ve světě fitness. 

Hlavním mottem je především udělat váš trénink zábavný a maximálně učinný! To znamená, že s moderní dobou naše značka neustále zdokonaluje krom kvalitní mechaniky i programovou nabídku ve formě tréninkové aplikace iFIT. Pokud tedy hledáte kvalitu spojenou se zábavou určitě nebudete nespokojení.

 

ifit app

 

 

Tréninková aplikace iFIT vám umožňuje se dostat dát vašemu cvičení zcela nový rozměr. Můžete trénovat kdekoliv vás napadne ať už chcete běžet ve vašem okolí, nebo po velké čínské zdi! Nic není problém, navíc můžete detailně sledovat svoje výsledky, trénovat s profi trenérem, nechat si doporučit fitness recepty a mnohem víc. Vše 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací