Tvorba map v tréninkové aplikaci iFIT

Tato kapitola pojednává o vytváření tréninkových map kdekoliv na světě. Vytváření map je velice rychlé v pár následujících krocích. Mapy můžete vytvářet jak ve vašem PC, tak i přímo na tabletu. Nicméně praktičtější je vše dělat přes stolní PC, z hlediska větší variability nastavení a komfortu při ovládání.

 

Kapitoly:

 

Tvorba tréninkových map iFIT

Pokud jste již zaregistrování, a máte chuť si vytvořit novou trasu, není nic jednoduššího než si otevřít svůj profil na www.ifit.com . V první řadě si upravte váš profil, kde si můžete nastavit profilové foto, hmotnost, výšku, pro lepší přehled o vašich výsledcích, jako když si nastavujete váš facebookový profil apod. K většině trenažérům můžete zakoupit i bezdrátový bluetooth pás pro měření tepové frekvence s přesností EKG.

ifit profil

 

Následně si otevřete v levé části horní lišty kategorii "CREATE" a zvolte "MAP BASED WORKOUT". Poté vyplňte název trasy, druh pohybu běhání vs. rotoped (do tohoto modu se počítají i eliptické trenažéry apod.) a stanovte datum, kdy chcete trénink absolvovat.

IFIT menu mapy

 

Následně si vyznačíte kurzorem myši kudy se chcete ve vámi vybrané lokalitě pohybovat, dáte pokračovat tlačítkem "NEXT" a následně vytvořit tlačítkem "CREATE". 

V průběhu tréninku máte možnost běhat v simulované volné přírodě, či v centru měst ve vašem okolí, nebo na druhém konci světa. Simulace je natolik přesná, že dokonce i simuluje daný terén v reálných podmínkách, takže trenažér samovolně mění sklon. Nemusíte mít ale obavy, vždy si můžete jednoduše daný sklon, či rychlost regulovat dle vašich potřeb.

ifit mapy

Po vytvoření mapy se vám v "MENU" automaticky trasa uloží mezi naplánované trasy "SCHEDULE", na vámi vybrané datum. Po zapnutí aplikace v tabletu (případně stačí REFRESH) můžete danou trasu okamžitě využít.

ifit mapy

 

Kapitoly:

 

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací